top of page
Open Site Navigation

Kalite, Güven ve

Uzman Kadromuz ile Hizmetlerimiz

Uzmanlıklarımız

Endüstriyel İnşaat

Tüm iş güvenliği önlemleri ile birlikte işletme ihtiyaç duyulan renevasyon ve yeni yapıların oluşturulması çelik konstrüksiyon çalışmaları, asbest söküm çatı değişim, derelerin değişimi, izolasyon çalışmaları, farklı kapı çözümleri.

Yüksekte çalışma

Dikey ve yatay yaşam hatlarının dünyada ki en güvenilir ve yenilikçi çözümleri ile sunmak, ankraj çalışmaları, yüksekte çalışma kişisel koruyucu donanımları emniyet kemerleri, lanyardlar , geri sarımlı düşüş durdurucular, özel işletme için geliştirilen çözüm sunumları.

Gaz Algılama

Tüm saha da kullanılan gazların sevkiyatı kontrolü, ölçümü erken uyarı sistemleri gerek yerleşik gerek mobil cihazlarla uygun çözümlerin sunumu bu alanda dünya çapında kabul görmüş markaların uzman ekip ile saha uygulama çalışmaları, tahhaddüt işleri, korunma setlerinin tedariği ve kullanılması eğitimleri, ayrıca bu cihazların akredite kurumdan alınmış sertifikalı kalibrasyon ve bakımları.

Motorlu Solunum Setleri

Genel olarak kişisel koruyucu donanımlar içerisinde yer alabilecek bu başlıkta Bursafety Çek cumhuriyetinden Malina Safety üretimi olan göz ve solunum koruma konusunda geniş bir yelpaze sunan özellikle taşlama , kaynak asbestten korunma ve boyahane gibi kimyasal maruziyetin sorun oluşturabilecek alanlarda sabit sistemleri ile kapalı alanlarda bile etkili taşınabilir motorlu solunum setleri ile işletmelerin göz ve solunum yolu maruziyetlerini ekonomik çözüm formülleri ile sağlıklı ve konforlu çalışanların güvenliğini sağlamak.

Kişisel Koruyucu Donanımlar

İş güvenliğinde kaynağında çözülemeyen sorunlara karşı çalışanın maruziyetini engellemek sağlığını korumak, konforunu artırmak ve meydana gelebilecek iş gücü kayıplarını en uygun ürünlerle minimize tmek, bu açıdan iş güvenliğinin temel kkd leri baş koruma duyu koruma, göz koruma, solunum koruma, cilt koruma el koruma ve ayak koruma konularında en uygun ve ekonomik ürünlerin tespiti ve teminini sağlamak.

Eked

Endüstriyel alanda meydana gelen ölümlü kazaların yüzde 70 i bakım zamanlarında meydana gelmektedir, bu konuda ABD'de 1990'lı yıllarda buyana bir çok çalışma yapılmış ve ihtiyaç duyulan bakım çalışanlarının doğru koordine edilip, uygun ekipmanlar ile makine emniyetlerinin bakım çalışmaları esnasında tam olarak sağlanması planlanmıştır. Bu anlamda ihtiyaç duyulan ürünlerin tespiti ve uygulamasının eğitimleri dahil endüstriye çözüm ortağı olmak hedeflenmiştir.

Yangın Savunma Kaçış Kurtarma

İtfaiye ekiplerinin ihtiyacı olan profesyonel solunum cihazları erken uyarı sistemleri, koruyucu elbiselerin temini tepeden tırnağa ihtiyaç duyulan tüm ekipmanın tedariğinin sağlanması konunun en uygun standartlarda çözümünün sağlanması.

Personel Takip Sistemi

Bu alanda ihtiyaç duyulacak başlıca ekipman olan kimyasal elbise solunum setleri filtre ve maskelerin doğru kombinasyonu ve kullanıcı eğitimleri, elbiselerin giyilmesi maruziyet sınırlarına uygun ürünlerin teminini sağlamak ayrıca depolama  alanlarında varil yada bandonların döküntülerinin toplanması, temizlenmesi gibi hizmetler için ihtiyaç olan ürünlerin teminini sağlamak.

Kimyasal Korunma

Bu alanda ihtiyaç duyulacak başlıca ekipman olan kimyasal elbise solunum setleri filtre ve maskelerin doğru kombinasyonu ve kullanıcı eğitimleri, elbiselerin giyilmesi maruziyet sınırlarına uygun ürünlerin teminini sağlamak ayrıca depolama alanlarında varil ya da bandonların döküntülerinin toplanması, temizlenmesi gibi hizmetler için ihtiyaç olan ürünlerin teminini sağlamak.

bottom of page